5 Eylül 2013 Perşembe

Uyumak istiyorum!

Ne kadar basit bir istek değil mi? Ama değil.. Uyuyamıyorum sayın okuyucu.. Evde tekim ya ne kadar korkak bir insan olduğumu öğrendim.. Bütün gece tvnin karşısında yatıyorum. Aldığım koltuklar başka insan yüzü göremeden yıprandılar.. :( Rengi falanda çok tatlı okuyucu bi görsen bayılırsın (umarım). Çok üzülmüştüm buralarda bulamayacağım istediğim gibi mobilya diye. Hatta istanbul'da yaptırıp buraya getirmeyi bile düşündüm ama nakliye ücreti maşallah beyaz eşya fiyatı kadar olunca anında vazgeçtim. Evlenirken 1 lira bile değerliymiş yani. Ekonomi şart!.. Ay ben koltuktan eşyadan bahsetmicektimki.. Ne diyodum evet.. Evde korkuyorum her yarım saatte bir uyanıp etrafa göz gezdiriyorum. Her çıtırtıda kalkıp evi turluyorum. Böyle deli gibi gezinip duruyorum koca gece.. Bi yandan ışık bi yandan tv.. Önceden ben uyurken sese ışığa tahammül edemezdim.. Kesinlikle! Biri yattığım odada ışığı mı açtı gürültü mü yaptı vay haline onun. Kim olursa olsun acımaz canına okurdum.. Aldığım ahlar çıkıyo şu an sanırım. :( Uykusuzluktan ölücem işe zombi gibi geliyorum. Makyajda kapatmıyo göz altı torbalarımı.. Aksine daha korkunç bi görüntü oluyo. o yüzden makyajlada ilişkimi kestim. Zaten servise ucu ucuna yetiştiğimden istesem de fırsatım yok.. Bu sabah çok zor kalktım. Duşa girmek için kendimi sürükledim resmen.. Biraz açılır diye.. Çivi gibi suda duş aldım kalbim durucak ölücem sandım.. Nabız olmuş 1500 ama hala resmen uyukluyorum. o soğuk suyun altında.. Şu anda öyleyim. göz kapaklarımda kum torbaları var sanki.. Açık tutmak için büyük savaş veriyorum. Bi yandanda simit yiyorum.. Çayım soğuk ama ben soğuk çay içemem.. Böyle ağzımı yakması lazım. Garip bi haz alıyorum. Şikayet edicem bu çay ocağını bana mı denk geliyo bu soğuk çaylar.. Neyse ben şu ben simiiti biitirip uyku açma operasyonuna devam edeyim..
Bu arada günaydııınn.. Tabi ben gecelerin prensesi olduğumdan aklıma bile gelmiyo günaydın demek. :)
Gününüz mutlu huzurlu ve keyifli geçsiin..
Öpüldünüz. ♥

8 yorum:

 1. Bende tam aksine keşke evde tek olsaydım daha rahat uyku çekerdim diyorum. Çünkü o kadar hassasım ki her uyananla beraber bende uyanıyorum. Korktuğunda evi nasıl turluyosun ya ben yatağa iyice girer çıkamazdım. Çünkü yorganım beni her türlü kötülüğe karşı koruyacak. :D

  YanıtlaSil
 2. Benimki de cidden tuhaf hem korkuyorum hem geziyorum ev içinde.. :)) Kendimi rahatlatmam lazım yoksa öyle durursam hiç uyumam.. O yüzden geziyorum sanırım :)) ya uykunun hafif olması da kötü.. uyuyabilsem benimde uykum derin değildir öyle. :)

  YanıtlaSil
 3. Uyuyamamak kötüdür... Uyuyamadığınızda Kafa Dergi ve Ters Düz'e gelin, neşelenin o zaman! (Reklamı da yaptım) :)
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Hemde nasıl! Önerinizi dikkate alacağım :)) Teşekkürler..

  YanıtlaSil
 5. hehe, uyanmışsındır artık.
  öğlen oldu.
  :)

  YanıtlaSil
 6. Çok fazla bilgisayarla uğraşınca gözlerim perişan oluyor kan çanağı olsada uyumakta zorluk çekiyorum.. Gözlerime sanki çivi batırıyorlar ama yinede uyuyamıyorum.. Uykusuzluk kötü.. Ne diyeyim..

  YanıtlaSil
 7. Merhaba,
  Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler
  http://mommyslifetime.blogspot.com

  YanıtlaSil

yorumlarınızla yazılarıma ortak olduğunuz için çok teşekkürlerr :))